220V Elektriskā Gravēšana Griešanai Pen Ploteri Mašīna Ciršanas Padomi Uz Metāla Koka Stikla, Plastmasas, Keramikas, Akmens Virsma ES

w160

Jauns produkts

€15.29 €11.31

Tagi: bize, metāla pildspalvas, krāsu mikseris, nib pilots, vīriešu kalti, gcc, ploteris, kuteris ploteris, ploteris xy, metāla ierakstu, kuteris ploteris koka.

Aizzīmju Punktiem:

1、elektriskā griešanai pildspalva ir aprīkots ar pieciem apgriezienu kontroles un ķermeņa tipa rokturi, lai padarītu griešanai procesu gludāku.

2、Tam piemīt neliela tilpuma, vieglas, ērti rakstīt, ātra, viegli turēt un viegli lietot.

3、Tas ir ļoti populārs ar patērētājiem.Instruments nodrošina ātru un vienkāršu veidu, kā saglabāt zīmes par materiāliem.

4、Tā var iegravēt jebkādu pastāvīgu raksti un zīmes, ar lielu ieliektiem dziļums, ko var sasniegt līdz pat 1mm saskaņā ar materiāla cietību.

5、Tas ir plaši izmanto griešanai uz virsmas gandrīz visiem materiāliem, piemēram, metāla, jade, stikla, plastikāta, marmora, koka, utt.

Princips elektrisko griešanai pildspalvu:

Piespiedu vibrācijas ( uz augšu un uz leju, vibrācija ), ko rada periodiski īpašība maiņstrāva frekvenču diskus pildspalvu galvas uz darbu.Tāpēc, pieņemamu apjoms tiks radītas darba procesā. ( griešanai, pildspalvas, pamatojoties uz šo principu, ir skaļuma )

Lietošanas metode elektriskās griešanai pildspalvu:

Lietošanas laikā turiet mašīna ķermenis ar roku, sasvērtu nedaudz leņķī ( aptuveni 45 grādu leņķī ), piemēram, turot pildspalvu rakstīt, un nodot savu roku uz galda.Nespiediet uz leju grūti, kad griešanai, kas ir nedaudz lēnāk nekā parasti rakstīšanas ātrums.Pārvietot griešanai uz objektu.Tur ir zīme uz vietu, kur jums iet.Saskaņā ar dažādiem materiāliem, lai regulētu rīku nostāju pamatoti.Ar atkārtotas rakstīšanas, tā darbības rezultātiem, var tikt apgūta, lai apmierinātu fonta lielums un dziļums prasības dažādiem materiāliem.

Piezīme:

Nepārtrauktas darbības ilgums nedrīkst pārsniegt 20 minūtes, tāpēc, lai nesabojātu spole, neregulāra lietošana var nodrošināt tādu dzīvi, ķermeņa korpusu būtu jāizmanto pēc dzesēšanas, kad apkures, lūdzu, izslēdziet elektroenerģijas piegādi, ja to neizmanto!

Specifikācijas:

Barošanas avots: AC220V, 50Hz

Jauda: 25W

Plug: Eiropas standarts plug kārta

Asu un bieza: par 0,1 mm/ 0.004 gadā

Strāvas vada garums: aptuveni 1.2 m/ 47.24 gadā

Darbības joma: skulptūra

Izmērs(aptuveni): 170× 46× 55 mm/ 6.69 * 2.52 * 2.17 jo

Svars: aptuveni 260g

Iepakojums Saraksts:

1* Elektriskā griešanai pildspalvu

  • Veids, Vairumtirdzniecība: No
  • Iestatīt Tipu: No
  • Izcelsme: AE(Izcelsmes valsts)
  • Materiāls: Ploteris Mašīna
  • Modeļa Numurs: gravēšanas pildspalva

Saistītie Produkti

Trending.